0
طراحی وبسایت

۰۳ دی ۱۳۹۹ - طراحی وبسایت
طراحی سایت حرفه ای در گیلان رشت |طراحی وبسایت در رشت گیلان

طراحی سایت در رشت گیلان

طراحی سایت در رشت.امروزه داشتن یک طراحی وب سایت در رشت و  طراحی وب سایت در گیلان با طراحی اصولی و چشم نواز برای هر شرکتی به اندازه داشتن شماره تماس ضرورت دارد.

طراحی سایت فروش آنلاین در رشت

در دنیای امروزی از همه شرکت‌ها و کسب و کارهای معتبر انتظار می‌رود که به نحوی در فضای مجازی حضور پررنگ داشته باشند. همچنین اگر می‌خواهید که در هر لحظه و هر مکانی در دسترس مشتریان خود باشید و میزان فروش محصولات و خدماتتان را افزایش دهید، چاره‌ای جز طراحی سایت  در رشت برای کسب و کارتان ندارید.

طراحی وب سایت در رشت

با ایجاد وب سایت هیچ حد و مرز جغرافیایی و زمانی برای کسب و کارتان وجود نخواهد داشت.این روزها وقتی که مردم نام برندی را می‌شنوند اولین کاری که به ذهنشان خطور می‌کند این است که نام آن برند را در اینترنت جستجو کنند. همین مسئله باعث شناخته شدن برند و نام تجاری‌تان می‌شود که قطعاً این اولین گام برای موفقیت هر کسب و کاری است.

طراحی وب سایت در گیلان

طراحی وب سایت رشت چیزی نیست که به راحتی بتوانید از کنار آن بگذرید و هیچ اهمیتی ندارد که آیا کسب و کارتان کوچک است یا بزرگ. طراحی سایت برای معرفی و معروفیت بیشتر هر کسب و کار و برندی الزامیست؛ با این توصیف هیچ بهانه‌ای برای نداشتن وب سایت وجود ندارد. پس بیشتر از این وقت را تلف نکنید و دست به کار شوید و یک وب سایت خوب و شایسته برای کسب و کارتان طراحی کنید؛ همین الان هم از خیلی از رقبایتان عقب افتاده‌اید!

طراحی سایت در رشت گیلان چیست و چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت در رشت  به پروسه برنامه ریزی، ایده‌پردازی و تولید محتوا به صورت آنلاین گفته می‌شود. در واقع طراحی سایت رشت چیزی فراتر از طراحی یک صفحه زیبا است و عملکرد کلی سایت را در بر می‌گیرد.

طراحی سایت اینترنتی می‌تواند برای صاحبان کسب و کار و کاربران اینترنت، مزایای بی‌شماری داشته باشد. در اینجا به این موضوع می پردازیم که طراحی سایت اختصاصی چه کمکی به کسب وکارها می‌کند و چه مزایایی دارد:

  • با طراحی سایت در رشت به کسب و کارتان اعتبار می‌بخشد

داشتن یک وب سایت شخصی در رشت گیلان یا وب سایت فروشگاهی در رشت حرفه‌ای به راحتی می‌تواند برایتان کسب اعتبار کند. وب سایت به شما این فرصت را می‌دهد تا به مشتریان بالقوه خود بگویید که در چه حوزه‌ای فعالیت دارید و چرا شایستگی اعتماد و اطمینان آن‌ها را دارید. در واقع بسیاری از افراد قبل از اقدام به خرید در اینترنت به جستجو می‌پردازند و اینگونه می‌توانند تشخیص دهند که یک برند و ارائه دهنده خدمات و محصولات آنگونه که به نظر می‌رسد خوب هست یا خیر. به وسیله طراحی وب سایت می‌توانید دستاوردهای خود را در کنار محصولات و خدماتتان با آن‌ها به اشتراک بگذارید. اگر وب سایت‌تان حرفه‌ای و کاربرپسند باشد مشتریان، شما را نسبت به برندها و کسب و کارهایی که وب سایت ندارند یا وب سایت ضعیفی دارند معتبرتر می‌دانند. بدون شک تایید می‌کنید که هیچ کس حاضر نیست به یک وب سایت ضعیف اعتماد کند.

  • طراحی وب سایت در رشت باعث می‌شود که بازدیدکنندگان برداشت بهتری از وب سایتتان داشته باشند

وقتی که مخاطبین از وب سایت‌تان بازدید کنند، از کسب و کارتان اولین برداشت را پیدا می‌کنند. آن‌ها در عرض چند ثانیه شما را قضاوت خواهند کرد. پس در همین چند ثانیه اول باید بر روی بازدیدکنندگانتان اثر مثبت بگذارید. اگر وب سایت‌تان جذاب و به‌روز نباشد، آن‌ها به سرعت دید منفی نسبت به کسب و کارتان پیدا می‌کنند. در واقع وب سایتتان انعکاسی از کار شماست؛ پس بی‌اهمیتی به آن به جز ضرر چیزی برایتان ندارد.

  • در موتورهای جستجو رنکینگ و رتبه بهتری خواهید یافت

امروزه SEO یا سئو سایت در رشت یکی از مفاهیم مهم در بازاریابی به حساب می‌آید. سئو سایت یا بهینه‌سازی به وب سایتتان کمک می‌کند تا وقتی که افراد دنبال خدمات یا محصولات خاصی هستند، وب سایتتان در صفحه اول قرار گیرد. داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو یکی از بهترین روش‌ها برای جذب مشتریان جدید است؛ چراکه باعث افزایش ترافیک در وب سایتتان می‌گردد و به همین میزان باعث افزایش مشتریان بالقوه می‌شود.

  • به شما کمک می‌کند تا پا به پای رقبایتان پیش بروید

داشتن یک وب سایت حرفه‌ای به شما این امکان را می‌دهد تا در حوزه کاری خود در جایگاه‌های برتر قرار گیرید. برای رقابت کردن با رقبایتان، لازم است که وب سایتتان به تکنولوژی‌ها و دانش طراحی سایت در رشت مجهز باشد و این جز با طراحی یک سایت حرفه‌ای محقق نمی‌شود. اگر می‌خواهید از آن‌ها عقب نمانید بایستی برای سایتتان یک طراحی سایت در گیلان  حرفه‌ای در نظر بگیرید. از طرفی دیگر اگر وب سایتتان قدیمی و بی‌کیفیت است، رقبایتان از این نقطه ضعف شما به نفع خود استفاده خواهند کرد. این یعنی شما لیدهای خود را به رقبایتان می‌بخشید.

  • میزان درآمدتان را افزایش می‌دهد

طراحی یک وب سایت حرفه‌ای فقط به جذب بازدیدکننده نمی‌انجامد؛ بلکه باعث ایجاد ترافیک بیشتر در وب سایتتان می‌گردد و از این طریق به افزایش تعداد مشتریانِ محصولات و خدماتتان کمک می‌کند. با طراحی وبسایت واکنش گرا (ریسپانسیو) می‌توانید بر تعداد کاربران خود اضافه کنید. قطعاً می دانید که بیشتر کاربران از طریق تلفن همراه و تبلت وارد فضای مجازی می شوند، بنابراین طراحی وبسایت واکنش گرا (ریسپانسیو) از اهمیت خاصی برخوردار است. یک وب سایت واکنش گرا با هر نوع صفحه و فرمتی سازگارپذیر است.

  • عدم وجود محدودیت مکانی و زمانی برای ارائه خدمات و محصولات

با استفاده از وب سایت، دیگر شما محدود به مکان و زمان نیستید و در هر زمانی می‌توانید به هر نقطه از این کره خاکی محصولات و خدماتتان را ارائه کنید و در سرتاسر دنیا شهرت و محبوبیت کسب نمایید.

  • طراحی سایت باعث افزایش آگاهی و شناخت نسبت به برند و خدماتتان می‌شود

 امروزه جدیدترین اطلاعات و اخبار ابتدا در وب سایت‌ها دیده می‌شوند. پس این فرصت خوبی برای معرفی برندتان در جهان است و از طریق معرفی خود، می‌توانید به مردم در مورد برندتان آگاهی دهید.

پروسه طراحی وبسایت آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا

قطعاً برای طراحی یک سایت خوب و جذاب، پروسه طراحی سایت بایستی با دقت نظر و به درستی انجام گیرد و هرگونه غفلت در این مرحله می‌تواند بر روی عملکرد سایت در آینده تاثیر بگذارد. تیم طراحی سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا با در نظر گیری تمام نکات و ریزبینی، خط مشی خاصی را برای طراحی و ارائه یک سایت بی‌نقص و جذاب تعیین کرده است که تمامی مراحل خدمات طراحی سایت دقیقاً طبق آن طی می‌شود.

طراحی سایت فروشگاهی رشت

در اولین گام به مجری طرح یک بریف از سفارش درخواستی ارائه می‌گردد. بلافاصله جلسه‌ای برای جمع شدن تیم تولید محصول تدارک دیده می‌شود که در این جلسه افراد تیم، پیش فرضی از طرح سایت پیدا می‌کنند و بر این اساس جهت کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر، تحقیقات اولیه‌ای را انجام می‌دهند. پس از کسب اطلاعات لازم، جلسه داخلی نهایی کردن بریف و پیشنهادات دستور کار طراحی و تخمین اولیه زمان ارائه سفارش برگزار می‌شود.

طراحی سایت گیلان

در گام بعدی مجدداً جلسه‌ای برای به قطعیت رسیدن بریف از دید دو طرف و تایید دستور کار طراحی تشکیل می‌گردد. پس از رسیدن به توافق، بریف، اهداف و نیازمندی‌های دقیق کارفرما به تیم تولید محصول به طور مکتوب ارائه شده و پس از تحقیقات کامل، نیازمندی‌های دیزاین از جمله پرسوناهای هدف، نیازمندی‌های فنی و فانکشنال (عملکردی) تعیین می‌شود. نیازمندی‌های فنی، دامین، هاست و... در این مرحله تامین می‌گردد.

در همین حین کارفرما فرم اطلاعات را دریافت کرده و بعد از تدوین آن، این فرم را برای مجری طرح ارسال می‌نماید. تیم دیزاین و طراحی سایت به معماری اطلاعات و تعیین layout‌ها (صفحه آرایی) پرداخته و وایرفریم و موکاپ‌های اولیه (پیش نمایش اولیه) و یا صفحه اول را ایجاد می‌کنند.

طراحی وب سایت در رشت

در وهله بعدی جلسه‌ای برای رونمایی اسکچ یا طرح گرافیکی صفحه اول تشکیل می‌شود. در صورت تأیید، دیزاین (Ui  میانجی کاربری) مابقی صفحات، موکاپ و تست کاربردپذیری انجام می‌گیرد و مقدمات شروع برنامه‌نویسی (گایدلاین دیزاین، رنگ، آیکون و...) فراهم می‌گردد.

در ادامه این پروسه، تیم دیزاین و طراحی سایت با تیم توسعه، جلسه‌ای خواهند داشت که طی آن توضیحات جهت اجرای کدنویسی داده شده، دیتابیس ایجاد می‌گردد و وضعیت پیشرفت پروژه تعیین می‌شود. در این مرحله کدنویسی فرانت‌اند صفحه اول پس از انجام گیری، تست و تایید می‌گردد و برنامه‌نویسی بک‌اند نیز به ترتیب انجام گرفته و وارد فاز تست و تایید می‌شوند. در این مرحله نوبت به آماده‌سازی دمو با محتوای واقعی می‌رسد.

جلسه دیگری تشکیل شده و طی آن، پروژه پرزنت و تایید می‌گردد. در صورت نیاز به تغییرات، تغییرات لازم اعمال می‌گردد و تغییرات در سرور مشتری آپلود می‌شود. همچنین آژانس به تست عملکرد که شامل بررسی سرعت بارگذاری، سازگاری با مرورگرها و... می‌شود نیز خواهد پرداخت.

در ادامه فرایند سئو، مستندسازی و درج محتوای اولیه انجام گرفته و شرایط برای دسترسی‌های لازم به پنل مدیریت فراهم می‌شود و یک محتوای آموزش پنل در قالب Pdf یا ویدئو در اختیار مشتری گذاشته می‌شود و پس از آن پروژه به طور کامل به همراه اطلاعات اولیه به مشتری تحویل داده شده و جلسه‌ای برای آموزش برگزار می‌گردد. در مرحله آخر تست و ارائه باگ انجام گرفته و در صورت وجود هر گونه مشکلی، مشکلات دریافت، بررسی و به تیم توسعه ارائه می‌گردد و در نهایت تغییرات صورت می‌گیرد.

 

 هزینه طراحی سایت در رشت

هزینه طراحی سایت و تعرفه طراحی سایت   به عوامل مختلفی از جمله هزینه ثبت دامنه و هاستینگ، پشتیبانی وب سایت، میزان حرفه‌ای بودن مجری طرح، ویژگی های سایت و... بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت ارزیابی قیمت طراحی سایت و مشاوره و دریافت پروپوزال می‌توانید با آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا تماس بگیرید.

برای مشاهده پروژه ها و نمونه کار های شهرآرا به لینک مربوطه مراجعه نمایید.
طراحی سایت در رشت


طراحی سایت در رشت،طراحی سایت در گیلان،طراحی سایت فروش آنلاین در رشت،طراحی سایت فروش آنلاین در گیلان،بزرگترین شرکت طراحی سایت در رشت،بزرگترین شرکت طراحی سایت در گیلان، طراحی سایت رشت،طراحی وب سایت در رشت،