0
دیجیتال مارکتینگ

۲۸ آبان ۱۳۹۹ - دیجیتال مارکتینگ
سئو سایت در رشت گیلان| بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو در رشت گیلان

سئو سایت در رشت و سئو سایت در گیلان+(ویدیو توضیحات) یکی از کانال های دیجیتال مارکتینگ است.اگر شما یک سایت ایده آل داشته باشید اما نتوانید برای آن مشتری جذب کنید،درصد زیادی از مشتریان خود را از طریق سئو سایت در رشت از دست داده اید.در این متن به سئو سایت در رشت می پردازیم.پس تا آخر این محتوا همراه ما باشید.

سئو سایت گیلان رشت چیست؟

 

 

بهینه سازی سئو در رشت وبهینه سازی موتور جستجو (search engine optimization) روشی  برای جذب ترافیک هدفمند به یک وب سایت از رتبه بندی ارگانیک موتور جستجو است. کارهای معمول مرتبط با SEO شامل ایجاد محتوای با کیفیت بالا ، بهینه سازی محتوا در مورد کلمات کلیدی خاص و ایجاد بک لینک است. این موارد موجب افزایش وبالابردن آمار بازدید سایت و افزایش بازدید سایت در گوگل میشود.

چرا باید از بهینه سازی سایت در رشت به عنوان راهی برای جذب مخاطب و مشتری استفاده کنیم؟

تحقیقات انجام گرفته نشان می دهد که 89% از کاربران اینترنت خریدشان را با سرچ کردن در موتور های جست و جو  شروع می کنند. حالا به این موضوع فکر کنید که سایت و خدمات شما در نتایج اول در دید مخاطبان و مشتریان شما قرار بگیرد. احتمال تبدیل شدن این مخاطبان به مشتریان شما چقدره؟ تحقیقات نشان میدهد که سایت هایی که در موتورجستجو  گوگل در رتبه های بالا قرار دارن به گونه ای به ذهن مخاطب می رسن که سایت های بهتری هستن و به خواسته آن ها نزدیکتر است. اگر به جای اینکه شما در این جایگاه قراربگیرین رقبایه شما در این جایگاه باشند، فکر میکنید چقدر از مشتریان به القوه خودتان رو از دست میدید؟ خدمات سئو سایت در رشت همون چیزیه  که به سایت شما کمک میکنه که در جایگاه مناسبی در نتیجه های موتور های جست و جو قرار بگیرید و بتوانید مخاطب ومشتریان  زیادی برای سایت خودتان جذب کنید.

خدمات سئو سایت در رشت گیلان

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا انجام خدمات SEO در رشت  رو طبق اصول و استاندارد های منطبق بر الگوریتم های گوگل انجام می دهیم.ما خدماتseo حرفه ای در رشت  را به صورت کامل ارائه می دهیم وانواع تکنیک های سئو سایت رشت را به صورت اصولی ارائه می دهیم.این خدمات متشکل از خدمات سئو سایت فروشگاهی در رشت،سئو سایت شرکتی در رشت،سئو سایت خدماتی در رشت انجام سئو سایت وردپرسی در رشت و... می باشد. در ادامه محتوا درمورد سئو سایت فروشگاهی و سئو سایت شرکتی صحبت خواهیم کرد.

سئو سایت فروشگاهی در رشت

موضوعی که باید به آن توجه کرد این است که استراتژی سئو و نحوه تولید محتوا در سئو سایت فروشگاهی در رشت با سئو سایر سایت ها کاملا متفاوت است.برای مثال خیلی مهم است که زمانی که کاربر سرچ می کند خرید گوشی تلفن همراه صفحه مربوط به دسته بندی گوشی تلفن همراه برای مخاطب بازشود و یک صفحه ای از وبلاگ باز نشود. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا به این موضوع کاملا واقف هستیم و با تسلط کامل به این علم صفحات هدف مناسب سایت شما را انتخاب کرده و بهینه سازی برای موتور های جست و جو را انجام می دهیم.

زیرشاخه های سئو در گیلان

پروسه ی انجام پروژه سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا از چندین بخش تشکیل می شود:

 • آنالیز سایت شما و مشاوره جهت بهبود سئو سایت شما
 • خدمات سئو تکنیکال
 • بازاریابی محتوایی
 • لینک سازی اعم از لینک سازی داخلی ولینک سازی خارجی
 • لوکال سئو (سئو محلی)

خدمات سئو تکنیکال در رشت

فرایند سئو یک سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا با بررسی و بهینه سازی سئو تکنیکال یا به عبارتی سئو فنی شروع می شود.در این مرحله به بهینه سازی سرعت سایت، بهینه سازی کد ها می پردازیم.در ادامه  به مدیریت sitemaps، robots، redirects می پردازیم.در این مرحله به بهبود کد نویسی برای افزایش سرعت ایندکس شدن سایت نیز پرداخته می شود.این موارد موجب افزایش سئو سایت می شود.

خدمات بازاریابی محتوایی در رشت

در این مرحله با استفاده از ابزار های مناسب و کاربردی  وعلم بروز سئو منطبق بر الگوریتم های گوگل به موارد زیر می پردازیم:

 • شناسایی وآنالیز وبررسی کلمات کلیدی گوگل متناسب با کسب وکار شما که ورودی خوبی دارند.
 • تدوین ساختار و استراتژی محتوایی سایت و صفحات هدفی که معین شده است
 • تهیه تقویم محتوایی متناسب با سایت
 • تولید محتوا سئو شده متناسب با سایت شما
 • مدیریت محتوا بخش هایی مانند تگ ها و متا دیسکریپشن ها
 • مشخص کردن ساختاری برای لینک سازی داخلی و ساخت لینک های داخلی بر اساس اصول و الگوریتم های گوگل

خدمات در زمینه لینک سازی خارجی منطبق بر الگوریتم های گوگل

در این گام به صورت کاملا اصولی به لینک سازی خارجی می پردازیم.در ادامه خدمات این بخش را بیان خواهیم کرد:

 • تحلیل و بررسی وضعیت فعلی سایت شما و آنالیز رقبا در زمینه لینک سازی خارجی
 • تدوین برنامه خرید رپورتاژ آگهی متناسب با بودجه شما و نیاز سایت شما جهت افزایش اعتبار سایت شما
 • تدوین برنامه و استراتژی لینک سازی
 • حذف لینک های مخرب و رهایی از جریمه گوگل (رهایی از پنالتی صفحات شما)

یکی دیگر از خدماتی که تیم تخصصی آژانسس دیجیتال مارکیتنگ شهرآرا ارائه می دهد، طراحی سایت در رشت گیلان می باشد. از ارتباط سئو و سایت خوب نمی توان غافل شد.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

تعرفه سئو سایت در رشت

سفارش سئو سایت در رشت و قیمت بهینه سازی سایت برای موتور های  جست وجو در رشت و تعرفه سئو سایت به عوامل مختلفی مانند میزان رقابت در آن کلمه کلیدی، وضعیت فعلی سایت شما، استاندارد و بهینه بودن سایت شما، وضعیت لینک سازی خارجی شما و ... بستگی دارد. شما می توانید برای اطلاع و استعلام قیمت و تعرفه سئو سایت شما با آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن سایت شما رو بررسی نمایند.