0
سایر

۲۱ آذر ۱۳۹۷ - سایر
طراحی اپیکیشن موبایل| طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید و IOS

امروزه اهمیت نیاز وجود اپلیکیشن در هر کسب و کاری به شدت احساس میشود. به نوعی که اکثر کسب و کارها جهت ارتقاء فعالیت های تجاری و افزایش فروش دست به طراحی اپلیکیشن موبایل میزنند. از این رو طراحی اپلیکیشن موبایل اهمیت بسیاری یافته است.

طراحی اپلیکیشن موبایل به زبان ساده چیست؟

طراحی اپلیکیشن موبایل را به زبان ساده میتوانیم فرآیند تولید و طراحی نرم افزارهای مبتنی بر گوشی تلفن همراه هوشمند تعریف کنیم. قطعا همه شما یک گوشی تلفن همراه هوشمند دارید که برخی از فعالیت های روزمره خویش را به کمک آن انجام میدهید. بخشی از برنامه های موجود در تلفن همراه شما، اپلیکیشن هستند. به عنوان مثال پیام رسان های عمومی، شبکه های اجتماعی، سرویس پرداخت بانک و ...

طراحی اپلیکیشن موبایل چه مزایایی برای کسب و کار شما دارد؟

طراحی اپلیکیشن موبایل مزیت های بسیاری دارد و موجبات آسودگی و سهولت بسیاری را برای مشتریان فراهم میسازد:

  1. موجب استفاده ساده از خدمات شما میگردد.
  2.  سهولت قابل توجهی جهت برقراری ارتباط مخاطبین با شما به نسبت وبسایت فراهم می آورد.
  3. مزیت بزرگ دیگر اپلیکیشن موبایل، معرفی بیشتر خدمات و برند شما به جامعه بزرگ تری از مخاطبین است
  4. موجب برقراری ارتباطی دو طرفه بین شما و مخاطبینتان میگردد.
  5. جامعه افراد مصرف کننده تلفن همراه هوشمند و اپلیکیشن روز به روز در حال افزایش است.

طراحی اپلیکیشن موبایل توانایی آن را دارد که شما را سریع تر به اهداف تدوین شده کسب و کارتان برساند و کمک شایان توجهی به رشد و توسعه برند شما خواهد کرد.

طراحی اپلیکیشن موبایل میتواند موجب اشتغال زایی شود؟

تاکنون هر صحبتی که داشته ایم درباره اهمیت طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارها بوده است. اما یک مورد مهم را نباید در اهمیت اپلیکیشن ها نادیده بگیریم. اپلیکیشن ها میتوانند به تنهایی یک کسب و کار باشند و برای خود خلق درآمد کنند.

اگر ایده ای جالب در ذهن دارید و تصور میکنید این ایده میتواند برای افراد خاصی از جامعه مفید باشد قطعا یک اپلیکیشن میتواند به خلق این ایده در قالب حقیقی کمک کند. فراموش نکنید که بزرگترین استارتاپ های دنیا روزی تنها یک ایده بودند. مثلا اینستاگرام، تلگرام و...

پس اگر ایده ای جذاب و پولساز دارید، درنگ نکنید و شروع به طراحی اپلیکیشن موبایل این ایده نمایید تا سریع تر کسب و کاری ویژه خود راه اندازی کنید.