0
سایر

۱۳ آذر ۱۳۹۷ - سایر
شهرآرا :  شرکت طراحی اپلیکیشن | ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS

آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا با رویکرد ایجاد بستری قدرتمند برای کسب و کارها در حوزه آنلاین اقدام به تولید اپلیکیشن های کاربردی بسیاری کرده است.. چننی رویکردی سبب شده است تا در مدت زمان کوتاهی صنایع و مشاغل گوناگون جذب این شرکت طراحی اپلیکیشن شوند تا بتوانند راهکارهای مناسب را دریافت کنند.

فهرست مشتریان بیشمار و متنوع شهرآرا گواه این قضیه است که شرکت طراحی اپلیکیشن شهرآرا به صورت پویا درحال سیر تکاملی به سوی افزایش گرایش استفاده شرکت ها از تکنولوژی های نوین می باشد.

شرکت طراحی اپلیکیشن شهرآرا به صورت مستمر در حال تقویت دانش کارشناسان فنی و برنامه نویسی خود در حوزه علوم جدید در طراحی اپلیکیشن است و همگام با تکنولوژی روز دنیا قدم برمیدارد. نمونه کارهای قدرتمند و به روز این شرکت گواه مدرن بودن آن است.

شرکت دیجیتال مارکتینگ شهرآرا پیشرو در طراحی اپلیکیشن موبایل و ساخت نرم افزار اندروید و IOS

امروزه تلفنهای همراه هوشمند کاربردی ترین و در دسترس ترین وسیله شخصی هر فرد است. ما آگاهانه از این فرصت به وجود آمده جهت خدمت رسانی به جامعه و همچنین کسب و کارها استفاده کرده ایم نمونه کارهای متنوع و کاربردی شهرآرا در حوزه تولید اپلیکیشن بیانگر نگاه متفاوت و بازارشناسانه شهرآرا در خصوص کاربرد تلفنهای هوشمند میباشد. ما معتقدیم که اپلیکیشن ها تنها وسیله سرگرمی نیستند و وظیفه دارند که به صورت روزمره بخش مهمی از نیازهای افراد را رفع کند. لذا هر کسب و کاری با توجه به رسالت خود میتواند اپلیکیشنی قدرتمند و کارا داشته باشد.

ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS در شرکت طراحی اپلیکیشن شهرآرا

شرکت طراحی اپلیکیشن شهرآرا، جهت طراحی اپلیکیشن های موبایل بر روی پلتفرم های مختلف از ابزارهای مربوط بهره می برد. برای تولید اپلیکیشن اندروید از زبان برنامه نویسی اندروید – جاوا بر روی فریم ورک اندروید استدیو و برای برنامه نویسی IOS از زبان برنامه نویسی swift بر روی فریم ورک xcode استفاده به عمل می آید.

 زبان مشترک رابط کاربری UI برای تولید و ساخت اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن IOS در حال حاضر متریال دیزاین گوگل که به خوبی توانسته ایم برای طراحی نسل سوم اپلیکیشن IOS استفاده کنیم.