0
سایر

۰۲ آبان ۱۳۹۷ - سایر
طراحی سایت در رشت | طراحی وبسایت در رشت| آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا

طراحی سایت یکی از مهم ترین بخش های برنامه دیجیتال مارکتینگ هر کسب و کاریست. برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ برخی از ابزارها نقشی اساسی و تعیین کننده دارند. یک وبسایت خوب میتواند در جایگاه رهبر پایگاه های آنلاین یک کسب و کار ایفای نقش کند. لذا برای طراحی سایت مناسب ویژه کسب و کارتان لازم است تا دقت مناسبی داشته باشید. و بهترین شرکت طراحی سایت را، که دارای نمونه کارهای ارزشمند و همچنین کادری مجرب و حرفه ای است انتخاب کنید.

گروه طرحی و توسعه سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ

تیم برنامه نویسی

آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا دارای تیمی حرفه ای و مجرب متشکل از برنامه نویسان قدرتمند کشور و شهر رشت است. هر کدام از اعضای تیم طراحی سایت شهرآرا با بیش از 10 سال سابقه برنامه نویسی حرفه ای تحت وب، تاکنون توانسته اند نمونه کارهای بسیار خوبی ارائه دهند.

تیم طراحی و دیزاین

طراحی یک سایت خوب علاوه بر اینکه نیاز به برنامه نویسانی خوب دارد. نیاز به طراحانی چیره دست دارد تا با بهره گیری از علم طراحی  بتوانند طراحی قدرتمندی از وبسایت را پدید آوردند. تیم طراحی واسط کاربری شهرآرا آماده ارائه خلاقانه ترین طراحی ها هستند.

طراحی سایت در رشت

مراحل طراحی سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا

مرحله بررسی اولیه هدف جهت طراحی سایت

سایت های موفق برای هدفی مشخص و معین طراحی شده اند. لذا باید قبل از هر اقدامی هدف طراحی سایت شما نیز مشخص گردد. چرا تصمیم به طراحی سایت دارید؟ این هدف توسط تیم تحلیل و بررسی شهرآرا مورد بررسی قرار میگیرد. جلسات متعددی با کارفرما برگزار میشود و با بررسی نیاز کسب و کار و اهداف کارفرما، هدف طراحی سایت مشخص میشود.

سایت های موفق همیشه آنالیز و تحلیل اولیه کامل و درستی روی آنها صورت گرفته است تا مسیر پیاده سازی و طراحی درست می شود. لذا در جلسات شناخت این نیاز به خوبی رفع میگردد.

مرحله تحقیق و بررسی محتوا جهت طراحی سایت

مرحله بعد از بررسی هدف کارفرما، تیم تحلیل شهرآرا به بررسی و تحلیل محتوای گردآوری شده خواهد پرداخت. در این مرحله بهترین راه جهت معرفی و نمایش محتوا در سایت گزینش میشود. حال دیگر تیم طراحی و تحلیل دقیقا میدانند که این وبسایت قرار است چه چیزی را به چه صورت نمایش دهد.

طراحی سایت در رشت

مرحله طرح اولیه wireframe در طراحی سایت

در این مرحله فرآیند عملی طراحی سایت آغاز میگردد. طرح اولیه یا اسکچ از ظاهر وبسایت شامل صفحات برنامه ریزی شده با استفاده از ابزارهایی نظیر فتوشاپ طراحی میگردد. نتیجه به دست آمده به کارفرما ارائه میشود.

مرحله طراحی قالب اصلی سایت

تیم طراحی سایت شهرآرا با نظر به طرح اولیه تائید شده اقدام به طراحی قالب نهایی، با جزئیات دقیق میکنند.

مرحله کدنویسی سایت

تیم فنی شهرآرا آماده است تا طرح نهایی را دریافت کرده و بر اساس آن روند برنامه نویسی را آغاز کند. کدنویسی با دقت بسیار و با توجه به آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای دنیای وب انجام میشود. شهرآرا سایت های سفارشی خود را برنامه نویسی سمت سرور یا داینامیک وبسایت های خود را به زبان PHP انجام میدهد. توجه بسیار شهرآرا به کاربرپسند بودن UI و همچنین فراهم سازی بهترین UX سبب خروجی های بهینه شده است.

شهرآرا به هیچ عنوان در طراحی سایت از پلاگین یا قالب های آماده استفاده نکرده و تمام کدها از صفر توسط تیم فنی نوشته میشود.

مرحله ورود اطلاعات اولیه سایت

تیم تولید محتوای شهرآرا، محتوای اولیه سایت جهت ارائه نهایی را بارگزاری میکند. پیش تر میزان محتوایی که باید بارگزاری شود در قرارداد به توافق رسیده است. حال وب سایت آماده مرحله تست و بازنگری است.

مرحله تست و بازنگری سایت

در این مرحله سایت به صورت کامل در فضایی تستی( هاست تست) به کارفرما ارائه میشوند. کارفرما میتواند از همه بخش های سایت طراحی شده دیدن کند و نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح کند. در این مرحله بدیهی است که کارفرما پیشنهاداتی ارائه دهد و شاید خواهان بهبود و اصلاح بخش هایی باشد. چنانچه موارد درخواستی در قرارداد موجود باشد تیم شهرآرا کلیه موارد را به انجام میرساند. در غیر اینصورت قرارداد جداگانه ای جهت افزودن امکانات جدید منعقد خواهد شد.

مرحله تحویل و آموزش کار با پنل سایت

در این مرحله سایت به صورت کامل طراحی شده و با موافقت کارفرما ، پروژه تحویل نهایی خواهد شد. کارفرما کلیه آموزش های لازم جهت کار با پنل مدیریت را فرا میگیرد.