0
اخبار

۰۹ شهریور ۱۳۹۶ - اخبار
طراحی اولین اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای رشت توسط گروه شهرآرا

شاید تا ده سال پیش  وجود اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا و یا اینکه بتوانیم غذای مورد علاقه خود را از رستوران منتخب به صورت آنلاین سفارش دهیم مقداری دور از تصور بود. اما با گسترش مصرف گوشی تلفن های هوشمند و پیدایش اپلیکیشن های سفارش آنلاین این تصور رنگ حقیقت به خود گرفت و موجب شد تا مشتریان رستوران مورد علاقه شان را نزدیک تر از قبل به خود احساس کنند.

 

اولین اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای شمال کشور توسط گروه رستوران های رازقی عرضه شد. مجموعه رستوران های رازقی برترین مجموعه رستورانی استان گیلان است که پایگاه اصلی آن شهر رشت است. رازقی با  ارائه خدمات کیفی بالا همچون تنوع غذایی متنوع، اهمیت شدید به طعم غذا، بهره گیری از قدرتمندترین سرآشپزان کشور و رفتار درجه یک پرسنل توانسته توجه بسیاری از گیلانی ها را به خود جذب کند.

سرویس سفارش آنلاین غذای این مجموعه توسط گروه تولید اپلیکیشن تیم تبلیغاتی شهرآرا طراحی و اجرا شده است. این اپلیکیشن یکی از بهترین سرویس های سفارش آنلاین غذا است که کلیه نیازهای مشتری برای ثبت سفار آنلاین بدون هیچ دغدغه ای را فراهم می آورد. حوزه سرویس دهی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای رازقی محدوده شهر رشت است.
 

آژانس تبلیغاتی شهرآرا پیش از این تولید وب سایت مجموعه رازقی، مشاوره تبلیغاتی  ، طراحی هویت بصری و چند نمونه فعالیت دیگر را در کارنامه کاری خود با گروه رستوران های رازقی رشت داشته است.

 

جزییات اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای رازقی

رابط کاربری ساده، زیبا و راحت

حفظ سادگی در عین زیبایی، سرعت و راحتی کار راحتی نیست . با این حال  اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای رازقی رابط کاربری روان و راحتی دارد. به گونه ای که مشتری در چند گام بسیار کوتاه و سریع میتواند این اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب کند.

منوی متنوع و به روز

یکی از جبنه های مهم افزایش کیفیت یک اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا نمایش منوی رستوران با کیفیت بالا و زیباسازی بصری است. این مهم در اپلیکیشن سفارش آنلاین رازقی با قدرت طراحی شده است به نوعی که کاربر به راحتی میتواند منوی غذاها را مشاهده کند و غذای دلخواه خود را با مشاهد عکس واقعی آن انتخاب کند.

همچنین در بخش مدیریت اپ هم امکان افزودن غذای جدید به راحتی فراهم شده است.

خرید ارزان تر

این روزها به دلیل تعدد وجود رستوارن ها، هر رستورانی باید ارزش های متنوعی به مشتریان خود ارائه دهد تا بدین گونه مشتریان بیشتری را جذب کند.  فراهم آوردن آفرهای متنوع همچون تخفیف یا ارائه کد تخفیف میتواند از مهم ترین ارزش های پیشنهادی به مشتریان باشد.

در اپلیکیشن سفارش آنلاین رازقی مدیریت به راحتی میتواند کد تخفیف تعریف کند و در عین حال مشتری با وارد نمودن کد تخفیف از امتیاز خرید ارزان تر بهره مند شود. البته امکان اعمال تخفیف به صورت اتوماتیک هم وجود دارد.

اطلاع از رویدادها

سرویس اطلاع رسانی به وسیله اعلان جمعی ( نوتیفیکیشن) ابزاری مهم برای اجرای راحت تر برنامه ها و کمپین های بازاریابی کسب و کارها میباشد.  در اپلیکیشن سفارش آنلاین رازقی این امکان فراهم شده است که به راحتی اعلان تسط مدیر اپ تعریف شود و برای مشتریان ارسال شود.

پرداخت در محل

در این اپلیکیشن به فکر مشتریانی که کارت شتاب جهت پرداخت آنلان در دسترس نداشته اند بوده ایم وو سرویس پرداخت در محل هم تعریف کرده ایم.

یعنی مشتری میتواند بدون پرداخت هیچ هزینه ای سفارش خود را ثبت نماید و در هنگام دریافت غذای خود هزینه را پرداخت نماید.

ردگیری لحظه ای سفارش

پیگیری سفارش غذا همیشه از دغدغده های مشتریانیست که به صورت تلفنی سفارشی ثبت میکنند. در واقع وقتی که سفارشی را ثبت میکنید درست تا لحظه نواخته شدن درب منزل هیچ اطلاعی از سفارش خود ندارید و نمیدانید سفارش در چه مرحله ای قرار دارد.

  • آیا به آشپزخانه ارسال شده؟
  • آیا در حال طبخ است یا مدت زمان طبخ آن به پایان رسیده؟
  • سفارش کی به دست پیک سپرده شده است؟

همه این سوالات در اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای رازقی به راحتی قابل پیگیری است. مشتری با نگاه به صفحه اپلیکیشن میتواند وضعیت فعلی سفارش خود را مشاهده کند و خاطر جمع از وضعیت سفارش گردد.

افزودن چند آدرس

در اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای رازقی اصلا نیازی نیست که به داشتن کد اشتراک همچون مراحل ثبت سفارش تلنی فکر کرد. هر کاربر صاحب پروفایلیست که در آن اطلاعات کاربری خود از جمله نام، شماره های تماس و آدرس خود را وارد میکند.

در صورتی که مشتری در هنگام ثبت  سفارش آنلاین در آدرسی به غیر از آدرس همیشگی خود قرار دارد کافیست که آدرس جدیدی به صفحه کاربری خود در هنگام ثبت سفارش اشافه کند تا سفارش به ادرس جدید ارسال شود.

پروفایل کاربری شامل اطلاعات بیشتری همچون تاریخچه سفارشات پیشین، امتیازهای به دست آمده و ... میباشد.